Участь у наукових темах
Наукова тема - завдання наукового характеру, що вимагає проведення наукового дослідження. Є основним планово-звітним показником науково-дослідницької роботи. За результатами проведених досліджень установа подає звіт до Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ)

Наукова установа "Науково-дослідний центр сталого розвитку" є ініціатором та виконавцем наукових тем. Всі теми офіційно зареєстровані в УкрІНТЕІ і мають номер державної реєстрації.


Автори наукових матеріалів можуть подати заявку на внесення до реєстру учасників наукових тем, а також будуть внесені до звіту

(після розгляду та погодження матеріалів).


Для оформлення участі у науковій темі слід подати запит та наукові матеріали на e-mail: info@csr.com.ua (з поміткою "Наукова тема").

Авторам, які беруть участь у науковій темі видається довідка відповідального виконавця терміном на 1 рік). Вартість оформлення та відправки довідки про участь у науковій темі складає 1000,00 грн.


Участь у виконанні наукової теми передбачена п.38 пп.8 Постанови КМУ "Про затвердження ліцензійних

умов провадження освітньої діяльності"

№ 1187 від 30 грудня 2015 року.

Процес реєстрації для участі у виконні наукової теми
Обрати наукову тему з переліку
Наукова установа "Науково-дослідний центр сталого розвитку" є виконавцем наукових тем. Кожна тема має офіційну реєстрацію в УкрІНТЕІ та присвоєний державний номер.
Подати запит на участь
Для оформлення участі у науковій темі необхідно подати запит та наукові матеріали на e-mail: info@csr.com.ua з позначкою "Наукова тема". Після розгляду та погодження наукових матеріалів автори можуть внести свої теми до реєстру учасників та бути включеними до звіту.
Отримати підтвердження
Наш фахівець опрацює заявку і перевірить правильність оформлення документів. Після перевірки комплекту документів, буде надіслано лист з підтвердженням про прийняття заявки.
Отримати довідку відповідального виконавця
Авторам, які беруть участь у науковій темі, надається довідка відповідального виконавця на 1 рік. Вартість оформлення та відправки довідки — 1000,00 грн. Після оплати рахунку квитанцію необхідно надіслати на електронну адресу info@csr.com.ua.