Реєстрація авторських прав

НУ "Центр сталого розвитку" надає послуги авторам з реєстрації авторських прав на твір та отримання Державного Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір.


Авторські свідоцтва можуть бути отримані для наукових статей, монографій, тез конференцій, методичних та інших наукових матеріалів, які опубліковані у будь-якому виданні або готуються до публікації.


Наявність авторських свідоцтв у викладачів закладів вищої освіти передбачена п.38 пп.2 Постанови КМУ "Про затвердження ліцензійних умов провадження освітньої діяльності" № 1187 від 30 грудня 2015 року.

Приклад свідоцтва

Автоське право

Авторське право — це сукупність прав, які належать автору у зв'язку зі створенням і використанням твору літератури, науки, мистецтва. Авторське право захищає зовнішню форму вираження твору (роман, малюнок, збірник, фотографія та інше), тобто їхнє «матеріальне втілення». Авторське право не може використовуватись для захисту абстрактних ідей, концепцій, фактів, стилів та технік, що можуть бути використані у творі.

Слід зазначити, що при реєстрації авторських прав в Україні не проводиться попередня експертиза схожих творів, а лише закріплюється дата реєстрації.

Закон встановлює термін дії майнових прав протягом усього життя автора і 70 років після його смерті, (винагорода за використання твору після смерті автора отримують його спадкоємці).
Загальна вартість реєстрації авторських прав,
включаючи державні збори*
за кожне АП
При оформленні авторських прав на один твір
1000 ₴
за кожне АП
При оформленні авторських прав на два твори
950 ₴
за кожне АП
При оформленні авторських прав на три твори
900 ₴
за кожне АП
При оформленні авторських прав на чотири твори
850 ₴
за кожне АП
При оформленні авторських прав на п'ять та більше творів
800 ₴

*Ціни вказані за оформлення авторських прав для творів, де не більше одного автора. У разі, коли кількість авторів у творі перевищує одну особу-оплата додатково за кожного наступного автора збільшується на 250,00 грн.


Після реєстрації авторського права на твір автору надсилається Свідоцтво про реєстраію авторських прав на твір в електронному вигляді. Оригіналом Свідоцтва про реєстрацію авторських прав на твір є електронний документ. Додатково автор може замовити отримання Свідоцтва в друкованому форматі. Додаткова оплата за друковане Свідоцтво про реєстрацію авторських прав складає 1000,00 грн. за одне Свідоцтво про реєстрацію авторських прав на твір.
Середній термін реєстрації авторського права на твір складає:
-Для Свідоцтв в електронному форматі: 55-75 робочих днів.
-Для Свідоцтв в електронному та друкованому форматі: 60-90 робочих днів.

Що потрібно для оформлення заявки про
реєстрацію автрського права на твір
Обрати твір (твори)
Автору (співавторам) необхідно обрати твір (твори) для реєстрації авторського права. Дата написання (або оприлюднення) твору не впливає на процес оформлення заявки.
Підготувати комплект документів
Для оформлення заявки на реєстрацію авторського права необхідно підготувати комплект документів:
  • примірник твору (формат - .pdf);
  • довіреність: якщо авторів декілька, довіреність оформлюється для кожного співавтора окремим документом (формат - .pdf .png/.jpeg; завантажити бланк).
Надіслати комплект документів
Підготовлений комплект документів необхідно надіслати через онлайн-форму або на електронну адресу info@csr.com.ua з поміткою "Авторське право".
Отримати підтвердження
Наш фахівець опрацює заявку і перевірить правильність оформлення документів. Після перевірки комплекту документів, буде надіслано лист з підтвердженням про прийняття заявки та рахунок на оплату. Після оплати рахунку квитанцію необхідно надіслати на електронну адресу info@csr.com.ua.
Очікувати опрацювання заявки

Середній термін реєстрації авторських прав складає 60-90 робочих днів.

Отримати свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір
Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір надсилається в електронному вигляді на e-mail автора

Онлайн-оформлення заявки на реєстрацію авторського права

*для оформлення необхідно роздрукувати та підписати довіреність
Cтаття/науковий твір у форматі doc/pdf
Скан/фотокопія довіреності
підписана всіма авторами
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Оформити заявку про реєстацію авторського права на твір можна також через електронну пошту info@csr.com.ua, на яку необхідно надіслати статтю/науковий матеріал у форматі doc/pdf або посилання на статтю/науковий матеріал, сфотографовану/відскановану заповнену та підписану довіреність

Тут можна залишити відгук

Відгуки