Присвоєння DOI для наукових видань
DOI (Digital Object Identifier)
Міжнародний ​ стандарт (ISO 26324:2012) ідентифікації інформації, який присвоюється науковим публікаціям, таким як: наукові статті, збірники наукових статей, анотації конференцій, доповіді конференцій, рецензії на наукові статті, дисертації, заявки на гранти, патенти, звіти про наукову роботу, підручники, наукові посібники, монографії. Для наукового контенту DOI присвоюється реєстраційним агентством Crossref або його спонсорською організацією (контракт зі спонсорською організацією - є рівнозначний прямому контракту з Crossref).
Переваги співпраці
  • контракт зі спонсорською організацією є рівнозначним контракту з Crossref;
  • знижки до 50% від прямого контракту з Crossref;
  • оплата після присвоєння doi;
  • при переході від Crossref або спонорської організації всі doi зберігаються і префікс не змінюється;
  • безкоштовний тестовий період.

В структурі наукової установи "Науково-дослідний центр сталого розвитку" функціонує "Цифрова Видавнича Служба", яка є офіційним партнером Crossref (витяг з офіційного вебсайту Crossref) й уповноважена представляти видавництва (видання) у Crossref та надає послуги з присвоєння індивідуального префікса DOI, який закріплюється за видавництвом (виданням, установою, ЗВО) та внесення у реєстр Crossref.

Цифрова Видавнича Служба, як партнер Crossref - є однією з найбільших спонсорських організацій, яка співпрацює більш ніж з 200 університетами, науковими установами та науковими виданнями
Європи, серед них:
Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати партнером, надішліть листа на електронну пошту info@csr.com.ua
Механізм співпраці
Для початку співпраці необхідно оформити договір між організацією-здобувачем і Цифровою Видавничою Службою, що описує умови співпраці і оплати. Цифрова Видавнича Служба пропонує для видавництв (видань, ЗВО, наукових організацій) 3 варіанти співпраці по присвоєнню цифрових ідентифікаторів DOI.
1 варіант
2 варіант
3 варіант
Контракт з Crossref (для порівняння)
Щорічний внесок
220 $
130 $
-
275 $
Оплата за DOI
1 $
2 $
5 $
1 $
Індивідуальний префікс
Безкоштовні DOI для тестування
Строк присвоєння префіксу
7-10 днів
7-10 днів
7-10 днів
35-40 днів
Контракт з резидентом
Оплата у гривні

Інформаційна підтримка

українською мовою

Вимоги до матеріалів, яким присвоюється DOI:
  • Реєстровані дані повинні мати окрему URL сторінку;
  • URL сторінка повинна бути доступна на довготривалій основі;
  • URL сторінка повинна бути оновлена в разі її зміни.
​Виданням та установам, які співпрацюють з Цифровою Видавничою Службою надається покрокова інструкція з реєстрації DOI. Для укладення договору і початку співпраці, необхідно надіслати запит з назвою видавця (видання) та контактну інформацію на електронну адресу info@csr.com.ua з позначкою "Присвоєння DOI".