Науково-дослідний центр
сталого розвитку

наукова установа, яка здійснює наукові дослідження у сфері сталого розвитку, займається видавничою діяльністю, а також надає послуги закладам вищої освіти, науковим установам та науковцям

Науково-дослідний центр сталого розвитку - є спеціалізованою установою, що працює в галузі наукових досліджень, розвитку і впровадження стратегій, технологій та практик, спрямованих на забезпечення сталого розвитку. Також центр займається видавничою діяльністю, надає послуги закладам вищої освіти, науковим установам та науковцям.

Центр виконує важливу роль у навчанні та освіті з питань сталого розвитку. Ми організовуємо тренінги, семінари та конференції для здобувачів вищої освіти, вчених, фахівців та громадськості з метою поширення знань та

усвідомлення проблем сталого розвитку.

Науково-дослідний центр сталого розвитку є спеціалізованою установою, що працює в галузі наукових досліджень, розвитку і впровадження стратегій, технологій та практик, спрямованих на забезпечення сталого розвитку. Також центр займається видавничою діяльністю, надає послуги закладам вищої освіти, науковим установам та науковцям.


Центр виконує важливу роль у навчанні та освіті з питань сталого розвитку. Ми організовуємо тренінги, семінари та конференції для здобувачів вищої освіти, вчених, фахівців та громадськості з метою поширення знань та усвідомлення проблем сталого розвитку.