Перевірка матеріалів

на плагіат

Наша установа має укладені контракти з провідними антиплагіатними компаніями. Гарантуємо якісну та швидку перевірку текстів на плагіат за конкурентними тарифами.

Як відбувається перевірка на плагіат
1
Надсилання матеріалу
Матеріал, який необхідно перевірити на плагіат, слід надіслати на електронну пошту: info@csr.com.ua (тема: Антиплагіат)
2
Оплата рахунку
Після отримання матеріалів для перевірки, ми формуємо та надсилаємо рахунок
3
Звіт
Після отримання оплати, протягом 1-2 робочих днів ми надсилаємо Звіт у якому виділені усі текстові збіги та надається список посилань на оригінальні джерела, які можна переглянути за допомогою системи в зручному інтерфейсі. Звіт надсилається електронною поштою
Наші переваги
 • Конкурентна вартість
  Ми пропонуємо конкурентні ціни за наші послуги перевірки матеріалів на плагіат та забезпечуємо доступні та привабливі цінові пропозиції.
 • Короткі терміни виконання
  Ми забезпечуюємо оперативність та своєчасність результатів перевірки матеріалів на плагіат, а також пропонуємо гнучкий підхід до замовлень і можемо врахувати ваші індивідуальні вимоги по термінах.
 • Якість
  Ми використовуємо якісне програмне забезпечення, щоб гарантувати точність і надійність результатів. Ви можете мати впевненість у тому, що ваші матеріали будуть перевірені з урахуванням найвищих стандартів якості.
 • Конфіденційність
  Ми поважаємо приватність наших клієнтів і гарантуємо повну конфіденційність щодо переданих нам матеріалів. Вся інформація, що надходить до нас для перевірки на плагіат, обробляється конфіденційно і не розголошується третім особам.
Надіслати матеріал для перевірки на плагіат
Заповніть анкету, якщо бажаєте замовити послугу з перевірки матеріалів на плагіат
Файл, який необхідно перевірити на плагіат
Надсилаючи анкету, я погоджуюсь на обробку і використання моїх персональних даних